Aktualności | Wakacyjne Warsztaty w gliwickim MDK

Wakacyjne Warsztaty w gliwickim MDK

Wakacyjne Warsztaty w gliwickim MDK

Wakacyjne Warsztaty w gliwickim MDK

Opublikowane: 09.06.2020 / Sekcja: Oświata 

MDK, jak co roku, chce uprzyjemnić dzieciom spędzane w mieście wakacje. Ze względu jednak na zagrożenie epidemiologiczne, trzeba było zmodyfikować ofertę.
Zdrowie i bezpieczeństwo uczniów jest najważniejsze, więc kierując się wytycznymi MEN i GIS, przygotowano ofertę warsztatową dla dzieci i młodzieży. Warsztaty będą odbywać się w pierwszych trzech tygodniach wakacji. Każdy może wziąć udział tylko w jednym cyklu warsztatowym.

Plan zajęć jest dostępny na naszej stronie internetowej mdk.gliwice.pl w zakładce "Wakacyjne warsztaty". Uczestnicy będą mieli możliwość doskonalenia swoich pasji, umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, artystów i instruktorów pracujących na co dzień w Młodzieżowym Domu Kultury w Gliwicach. Oferta wakacyjna MDK to szereg inspirujących, kreatywnych spotkań warsztatowych związanych z muzyką, plastyką, tańcem, fotografią, filmem, kulturą naszego regionu, teatrem, literaturą czy sportem.

Każdy uczestnik warsztatów będzie mógł odkryć w sobie pasję, radość, kreatywność oraz twórcza postawę no i na pewno dobrze się bawić! Tak jak poprzednimi laty, zgłoszenia przyjmowane są drogą internetową.
Formularz zgłoszenia będzie dostępny  na stronie MDK od środy 10 czerwca od godz. 6:00.