Otwarcie boiska do siatkówki plażowej wZSŁ w Gliwicach w ramach GBO

Opublikowane: 27.05.2022 / Kategoria: Oświata 
Autor galerii
Zdzisław Daniec

Projekt, na który głosowała nie tylko społeczność szkolna, ale również lokalna, wzbogacił infrastrukturę sportową Zespołu Szkół Łączności w Gliwicach. W dniu 26 maja 2022 r. odbyło się uroczyste otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach. Boisko powstało w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego jako jeden z projektów dzielnicy Szobiszowice.

Wartość całkowita boiska do siatkówki plażowej to ponad 170 tys. zł. Inwestycję udało się zakończyć przed końcem roku 2021r. jednak ze względu na niesprzyjającą pogodę i sytuację pandemiczną oficjalne otwarcie zostało zaplanowane na wiosnę 2022r. W kwietniu 2022 r. zostały wykonane nasadzenia trawy wokół boiska.

Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach Otwarcie boiska do siatkówki plażowej w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach