Aktualności | Zwolnieni z teorii - uczniowie ZSTI finalistami konkursu!

 Zwolnieni z teorii - uczniowie ZSTI finalistami konkursu!

Zwolnieni z teorii - uczniowie ZSTI finalistami konkursu!

Opublikowane: 30.05.2022 / Sekcja: Oświata 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczniowie klasy 3i Technikum nr 1 w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Gliwicach zostali finalistami konkursu "Zwolnieni z teorii".

Drużyna w składzie Filip Oliveira, Marcel Grudzień, Szymon Mostowski, Szymon Sobelski, Dawid Łukasik stworzyła projekt Wellsphere. Jak mówią finaliści, ich celem było rozszerzenie działalności nieoficjalnego klubu działającego w obrębie klasy 3i na obszar całej Polski.
Projekt Wellsphere ma na celu promowanie zdrowego trybu życia wśród młodzieży. Na stronie internetowej oraz w aplikacji każdy zainteresowany będzie miał darmowy dostęp do materiałów na temat aktywności fizycznej, zdrowa psychicznego, prawidłowej diety i sposobów na poprawienie samopoczucia. Wellsphere można znaleźć na Instagramie, TikToku i w AppStore. Udostępniane treści (blog, filmiki i aplikacja treningowa) w zaledwie miesiąc dotarły do ponad 20 tysięcy odbiorców.
Obecnie grupa pracuje nad nową wersją aplikacji treningowej. Warto nadmienić, że w konkursie zostały wyróżnione cztery drużyny z Gliwic.
Gratulujemy !