Śląskie. Inwestujemy w talenty - VI edycja

Dodano: 29.09.2020 / Sekcja:

Zarząd Województwa Śląskiego wyznaczył termin naboru wniosków o przyznanie stypendium w ramach projektu „Śląskie. Inwestujemy w talenty – VI edycja” oraz zatwierdził wzory dokumentów niezbędnych do jego realizacji. Termin naboru został ustalony na okres: od 28 września 2020 r. do 30 października 2020 r. 

Projekt jest realizowany przez Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. Jego celem jest przyznanie wsparcia stypendialnego uczniom/uczennicom szczególnie uzdolnionym w zakresie przedmiotów matematycznych, informatycznych, języków obcych lub przyrodniczych, uczącym się na terenie województwa śląskiego.
Nabór wniosków o przyznanie stypendium rusza 30 października 2020 roku. Departament Europejskiego Funduszu Społecznego, rekomenduje składanie wniosków o przyznanie stypendium poprzez darmową platformę ePUAP - jako łatwy, bezpieczny i bardzo sprawny sposób przekazania dokumentów.
Szczegółowe informacje o realizowanym projekcie oraz o sposobie składania Wniosku o przyznanie Stypendium dostępne są na stronie internetowej http://efs-stypendia.slaskie.pl.
Zachęcamy do obejrzenia filmu instruktażowego, w którym krok po kroku pokazano, jak łatwo i szybko można złożyć Wniosek o przyznanie stypendium za pomocą platformy ePUAP.