Aktualności | Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Gliwicach zaprasza na wyjątkową konferencję!

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Gliwicach zaprasza na wyjątkową konferencję!

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Gliwicach zaprasza na wyjątkową konferencję!

Opublikowane: 31.01.2024 / Sekcja: Oświata 

Konferencja "Czy tam w lustrze to naprawdę ja…? Rozmowy wokół budowania tożsamości płciowej u młodzieży”, to wydarzenie na które zaprasza Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w dniu 20 marca 2024 r. do Górnośląskiego Centrum Edukacyjnego w Gliwicach przy ulicy Okrzei 20.

Konferencja przeznaczona jest dla osób zainteresowanych tematem tożsamości płciowej, nie tylko tych, którzy zetknęli się z problemem lecz również dla tych, którzy są nim zainteresowani. Zatem mogą w niej wziąć udział rodzice, specjaliści, nauczyciele i pełnoletni uczniowie, ale też osoby niezwiązane z oświatą.
Poruszone na Konferencji będą tematy rozwoju psychoseksualnego człowieka i roli psychiatrii w budowaniu tożsamości płciowej. Będzie również spotkanie z osobami, które przeszły drogę samookreślania się (rodzic i młody człowiek), a także doświadczenia praktyka psychoterapeuty.
To okazja do poznania różnych aspektów budowania tożsamości płciowej, aby zrozumieć mechanizmy odpowiadające za tworzenie się tożsamości u młodych ludzi.

Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja w sekretariacie Poradni pod numerem tel.32 231-05-69.

Zapraszamy.