Aktualności | Ania Laskowska w finale 6. edycji "The Voice Kids"!

Ania Laskowska w finale 6. edycji "The Voice Kids"!

Ania Laskowska w studiu "The Voice Kids"

Ania Laskowska w finale 6. edycji "The Voice Kids"!

Opublikowane: 26.04.2023 / Sekcja: Oświata 
Więcej na ten temat

Przed ponad dwoma miesiącami zachęcaliśmy do kibicowania Ani Laskowskiej i Maksowi Piwko - dwójce uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Gliwicach, którzy wzięli udział w 6. edycji programu "The Voice Kids". Teraz, na kilka dni przed końcem tej edycji telewizyjnego show, ponownie zwracamy uwagę na dwójkę jego uczestników związanych z Gliwicami. Maks niestety już pożegnał się z programem, ale Ania - dzięki niezaprzeczalnemu talentowi i ciężkiej pracy - w najbliższą sobotę zawalczy w finale programu! Jest to niewątpliwy sukces, ponieważ poziom uczestników programu w tym roku jest bardzo wysoki.

Warto przyjrzeć się temu, co do tej pory udało się osiągnąć w programie uczniom gliwickiej Szkoły Muzycznej oraz jak wyglądała droga Ani od finału:

BITWY

Po Przesłuchaniach w ciemno w ramach drużyn, dzieci zostały podzielone sześć tercetów. Z każdego tercetu trenerzy wybierali jedną osobę, która przechodziła do etapu Sing off. Ania miała przyjemność zaśpiewać w tercecie z Darią Malicką i Julią Dąbrowską piosenkę "Promise Me" Beverley Craven. Wykonanie dziewczyn było niezwykle klimatyczne i urzekło wszystkich słuchaczy. 
Do kolejnego etapu przeszła Ania - doceniono jej ogromną muzykalność, ale też szacunek do koleżanek z którymi wykonywała piosenkę.

Z kolei Maks, w tercecie spotkał się z Mią Piaskowską i Justyną Rawską. Wspólnie wykonali piosenkę "What Is Love" zespołu Haddaway. Po tym bardzo energetyczny występie do etapu Sing off wybrany został Maks - szczególnie doceniono jego energię na scenie.

SING OFF

Do etapu Sing off przeszło 6 osób wybranych w etapie Bitew, byli to: Ania Laskowska, Maks Piwko, Maria Majewska, Helena Włodarczyk, Marcel Tułacz i Kinga Kipigroch. Każdy uczestnik wykonywał ponownie piosenkę z Przesłuchań w ciemno. Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji do finału zaproszono Anię Laskowską, Marcela Tułacza i Kingę Kipigroch.

FINAŁ

Finał programu odbędzie się w najbliższą sobotę 29.04 w TVP 2 o godzinie 20.00. W finale weźmie udział Ania Laskowska. Poza prestiżem i tytułem zwycięzcy nagrodą w programie jest kontrakt fonograficzny oraz 50 tyś zł.

Gorąco zachęcamy do oglądania, trzymania kciuków i głosowania na Anię!