Dzień otwarty PSM I i II st. w Gliwicach

Dzień otwarty PSM I i II st. w Gliwicach

plakat Dzień Otwarty

Dzień otwarty PSM I i II st. w Gliwicach

Opublikowane: 11.04.2024 / Sekcja: Oświata 

Czas wydarzenia: 13.04.2024 10:00:00 - 13.04.2024 14:00:00

Miejsce wydarzenia: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Ludomira Różyckiego w Gliwicach

Organizator: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Ludomira Różyckiego w Gliwicach 

 

13 kwietnia 2024 roku Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Ludomira Różyckiego w Gliwicach organizuje dzień otwarty dla kandydatów i sympatyków szkoły.

Od 10.00 do 14.00 goście będą mogli poznać instrumenty, sprawdzić możliwości swojego głosu, uczestniczyć w koncertach, warsztatach i wielu innych a trakcjach. Dla zainteresowanych będą dostępne wnioski o przyjęcie do szkoły, a nauczyciele chętnie opowiedzą o ofercie edukacyjnej oraz procedurach rekrutacyjnych. Szkoła muzyczna I stopnia oferuje naukę na 17 instrumentach, w szkole II stopnia uczniowie mogą kształcić się również w śpiewie solowym, a na późniejszym etapie także w kompozycji, muzykologii i dyrygenturze.

Budynek szkoły jest doskonałym miejscem sprzyjającym uaktywnianiu potencjału uczniów: w nowoczesnych salach teoretycznych dostępne są tablice interaktywne, a w trakcie nauki młodzi artyści wielokrotnie występują na scenach sali kameralnej i koncertowej.

Gliwicka szkoła muzyczna to wyjątkowe miejsce, gdzie pod okiem profesjonalistów można rozwijać umiejętności, pobudzić kreatywność i przeżywać czas we wspaniałej atmosferze. 

Przyjdź na dzień otwarty i dołącz do muzycznego świata!